Quicky - Nabízíme

Quicky

Nabízíme

Reference

Novinky

Kontakt

QuickyZázemí stále vyvíjeného systému
Zázemí stále vyvíjeného systému pro Vás znamená, že problémy, nedostatky, nebo doporučení mohou být zařazena do vývoje a pokud uznáme za vhodné Vaše návrhy uskutečnit, obohatíme systém o to, co Vy potřebujete.

Aktualizace
Aktualizace v rámci generace systému jsou zdarma! Nestane se Vám, že v případě problému nebo nedostatku budete za opravu muset platit. Systém obsahuje velmi důležitou schopnost a to, že Vás upozorňuje na nové aktualizace a opravy jak vzhledu, tak jádra systému. Sami si pak aktualizaci velmi snadno nainstalujete. Máte tak zajištěno, že obdržíte vyřešené problémy a nové funkce. Momentálně je k dispozici první generace číslovaná takto: 1.X. Všechny aktualizace pro verzi s jedničkou na začátku tak budou zdarma.

Vzhled
Systém Quicky Vám umožňuje vybrat si vzhled. Momentálně jsou k dispozici 2 vzhledy. Již nyní máte možnost objednat si jedninečný design na míru, podle vašeho přání. Pokud máte stránky, se kterými jste spokojeni, ale nevyhovuje Vám systém správy, převedeme do systému Quicky váš starý design.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
Stále vylepšovaná optimalizace pro vyhledávače (SEO). Není k ničemu mít pěknou webovou prezentaci, když Vás nikdo nenajde. Se systémem Quicky Vás lidé najdou! Systém Quicky je optimalizován pro vyhledávače a stále sledujeme nové trendy a systém podle nich upravujeme. Máte tak jistotu, že jste pro své zviditelnění udělali maximum.

Jednoduché ovládání
Celý systém je navržen tak, aby byl co možná nejintuitivnější a nejjednodušší na ovládání. Sami si snadno pozměníte texty, napíšete článek, nebo aktualitu. Můžete používat fotogalerii, každá fotografie je označena Vaším logem (vodoznakem). Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Již nyní pracujeme na vylepšeních na základě doporučení našich zákazníků.

Nízkou cenu
Systém Quicky je velice komplexní a obsahuje mnoho schopností a vlastností, které nemůže mnoho společností běžně financovat. Díky Quicky můžete získat propracovaný web přívětivý k uživatelům i vyhledávačům za zlomek skutečné hodnoty. A to díky jednoduchému principu. Systém Quicky je složitý systém, na který je poskytována licence. Zákazník tedy nekupuje systém, ale práva na jeho využívání (stejný způsob, jako u běžných aplikací, jako například Microsoft Word). To umožňuje jeho nízkou pořizovací cenu.

Cena se liší dle účelu využití:
  • Licence pro nekomerční využití od 2000 Kč + DPH
  • Licence pro komerční využití 6000 Kč + DPH
  • Individuální grafický design 2500 Kč - 4000 Kč + DPH
  • Hodina práce za různé dodatečné úpravy 200,- + DPH (potřeba například pokud chcete instalovat balíček námi na Váš hosting)
  • Hosting : dle aktuální nabídky modrého hostingu společnosti BlueBoard.cz
  • Doména (např. www.vasedomena.cz) : dle aktuální nabídky společnosti BlueBoard.cz

Máte na výběr několik možností:

  • Vlastníte doménu
  • Vlastníte doménu a hosting
  • Nevlastníte nic

Pokud vlastníte doménu a hosting, dostanete od nás instalační balíček, který na svůj hosting nainstalujete a tak web zprovozníte.

Pokud nevlastníte hosting (nebo i doménu), zdarma Vám zařídíme nákup domény a hostingu u námi ověřeného a doporučovaného hostingu BlueBoard.cz, kde máte jistotu funkčnosti a v případě jakéhokoliv problému je pro nás (díky snadnému přístupu na ověřený hosting) snadné problém řešit. Balíček vám nainstalujeme také zdarma.

Jak vypadá administrace?
Výhodou systému Quicky je administrace, která se zobrazí "nad stránkou" a tak nebudete zmateni složitou samostatnou administrací. V systému Quicky je vše zobrazeno pochopitelnými ikonkami a také krátkou nápovědou, která se zobrazí při najetí myší nad ikonu.
administrace systému quickyQuicky certifikátCertifikát
Spolu s Quicky získáte i certifikát, který strvrzuje vaše právo na užívání Quicky, aktualizaci vašeho Quicky a samozřejmě také zákaznické podpory.
Copyright 2008 - 2020 ©www.quicky.cz Srank PageRank yLinks Hawwwranova kontrola validity