Quicky - Novinky - Revoluční novinka v nahrávání fotografií !

Quicky

Nabízíme

Reference

Novinky

Kontakt

Revoluční novinka v nahrávání fotografií !

V nové verzi 1.11 se poprvé objevuje nový nástroj pro nahrávání fotografií do fotogalerie. Tento nástroj umožňuje nahrát libově veliké fotografie na web způsobem "táhni a pusť". Zároveň můžete využítvestavěného minieditoru fotografií k doupravení vašich fotografií.

Nástroj pro nahrávání souborůDíky tomuto novému nástroji již nejste odkázáni na FTP při nahrávání fotografií. Stačí jen otevřít složku s fotografiemi na vašem počítači, označit fotografie, které chcete nahrát na web a přetáhnout je na určenou plochu na vašich stránkách (viz. obrázek vpravo). Na této ploše se zobrazí miniatury nahrávaných fotografií (viz. obrázek vlevo).Náhdy nahrávané fotografie Na této miniatuře se nachází několik ovládacích prvků. Křížek vpravo nahoře umožňuje fotografii odstranit ze seznamu fotografií připravených k nahrání. Šipky po stranách umožňují fotografii otočit a ikonka štětce otevře malý editor fotografií, kde můžete fotografii snadno oříznout, či upravit jas a kontrast.


Fotogalerie od verze 1.11 umožňuje mnohem více. Celá práce s galerií se nyní přesunula do administrace webových stránek. Můžete vytvářet nové kategorie (větve stromu), přejmenovávat, nebo mazat kategorie a samozřejmě nahrávat fotografie. Jak tedy vlastně nahrát fotografie?

  1. Otevřete aplikaci Galerie v záložce Aplikace
  2. Klikněte na malou ikonku zelené šipky (dle legendy)
  3. Přetáhněte fotografie na označenou plochu
  4. Otočte fotografie do správné polohy, popřípadě upravte dle potřeby
  5. Klikněte na kulaté tlačítko se zelenou šipkou vlevo dole
  6. Počkejte, než se fotografie nahrají
  7. Klikněte na tlačítko "Zobrazit strom"
  8. Klikněte na název kategorie, kam byly fotografie nahrány
  9. Klikněte na tlačítko upravit, jak bylo doposud zvykem
  10. Hotovo
Při prvním spuštění bude potřeba povolit aplikaci, která fotografie nahrává. Vyskočí vám okno s dotazem. Stačí zaškrtnout políčko a kliknout Run
Java security

Jak vypadá nový strom ve fotogalerii?

Strom fotogalerieStrom fotogalerie zobrazuje, jak máte kategorizované fotografie. Fotografie lze nahrávat pouze do "listů", tedy poslední části stromu. Jak vidíte na obrázku, jedná se o ty větve (kategorie, složky), kde vidíte zelenou ikonku s šipkou. Pod stromem je stručná legenda, která vás informuje o tom, k čemu která ikonka slouží.


Pro správnou funkčnost této novinky je zapotřebí prostředí Java. Informace o kontrole, zda ho máte si přečtěte tento článek: Instalace Java

Věřím, že vám tato revoluční novinka ještě více zpříjemní práci se systémem Quicky.

Copyright 2008 - 2020 ©www.quicky.cz Srank PageRank yLinks Hawwwranova kontrola validity Rss Kanal