Quicky - Novinky - Rozšiřující moduly

Quicky

Nabízíme

Reference

Novinky

Kontakt

Rozšiřující moduly

Od verze 1.11 je možné do systému přidat další funkcionalitu přídavnými moduly. Téměř cokoliv, co vás napadne bude nyní možné do Quicky přidat. Postupně bude k dispozici více přídavných modulů, ale je možné naprogramovat modul na míru.

Co je rozšiřující modul?

rozšiřující modulyRozšiřující modul je balíček který se dá nahrát do systému Quicky, který ho dokáže využít. Balíček (modul) může vaše stránky obohatit o funkcionalitu, kterou systém Quicky běžně nemá. Ukážeme si to na příkladu již existujícího modulu Zámek. Tento modul má naprosto jednoduchý úkol. Povolit přístup na stránky jen některým lidem.

Po nahrání modulu do vašeho Quicky se zobrazí v záložce Rozšiřující moduly nová ikonka tohoto modulu. Pokud nemáte žádný modul, záložku neuvidíte.

Při prvním otevření administrace modulu (po kliknutí na ikonku) se zobrazí instalace. Modul nainstalujete tak, že kliknete na tlačítko INSTALUJ a potom SPUSTIT.

Nyní již vidíte administraci modulu a můžete ho začít používat.

Postupně budeme vyvíjet různé moduly, které si budete moci nainstalovat, ale také je mozné vyrobit modul na míru vašim potřebám.


Copyright 2008 - 2020 ©www.quicky.cz Srank PageRank yLinks Hawwwranova kontrola validity Rss Kanal