Quicky - Novinky - Nová verze systému Quicky 1.11

Quicky

Nabízíme

Reference

Novinky

Kontakt

Nová verze systému Quicky 1.11

Verze 1.11 obsahuje mnoho zásadních změn. Především s touto verzí odpadá nutnost práce s FTP a jsou zavedeny rozšiřující moduly.

Nejvíce určitě oceníte nový způsob nahrávání fotografií, obrázků a jiných souborů. Doposud bylo potřeba pro přenos fotografií použít FTP a obrázky ani jiné soubory nemohly být věší, než 2MB. Nyní, s verzí 1.11 přichází nový a naprosto jednoduchý způsob nahrávání souborů. Pouhým přetažením požadovaného souboru na určenou plochu na stránce můžete nahrát fotografie a jiné soubory. Jednodušeji to již nejde.
Více zde: Revoluční novinka v nahrávání obrázků a jiných souborů
Fotogalerie: Revoluční novinka v nahrávání fotografií

Další velmi důležitou novinkou jsou rozšiřující moduly. Tato novinka umožňuje, aby vše stránky získaly funkce a schopnosti, které nyní nemají. Modul je možné vytvořit dokonce na míru!

Seznámení se systémem Quicky vám jistě usnadní nová, detailnější a hezčí nápověda, která se zobrazí po najetí na prvky administrace

Pokud se věnujete fotografii, určitě oceníte další dvě novinky. První z nich umožňuje v galerii automaticky zobrazovat detailní informace o vašich fotografiích, druhá z nich zajišťuje vylepšení fotografií pomocí doostření.
O detailních informacích u fotografie více zde: Detailní informace o fotografii
O doostřování více zde: Doostření fotografií Unsharp Mask

Pro správnou funkčnost několika novinek je zapotřebí prostředí Java. Informace o kontrole, zda ho máte si přečtěte tento článek: Instalace Java

Věřím, že vám novinky pomohou a ještě usnadní a zpříjemní práci se systémem Quicky

Copyright 2008 - 2020 ©www.quicky.cz Srank PageRank yLinks Hawwwranova kontrola validity Rss Kanal